Türkiye'nin Sağlık Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Sağlık Forumu

Tüm Sağlık Problemlerinizin Çözüm Yolları..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Genetik Kalıtsal Hastalıklar

3 posters
YazarMesaj
vetgenetics
Asistan Doktor
Asistan Doktor
vetgenetics

Erkek

Genetik Kalıtsal Hastalıklar Empty
MesajKonu: Genetik Kalıtsal Hastalıklar   Genetik Kalıtsal Hastalıklar Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 8:30 pm

Genetik Kalıtsal Hastalıklar isimli yeni bir başlığın açılması da çok hoş olur sanırım. Böyle bir başlık altında yazılacak o kadar hastalık var ki, umarım siteninde zamanla katkı yapılarak dolacağını düşünsek en gereklli başlıklardan bir tanesi olur diye düşünmekteyim... bounce
samet
Asistan Doktor
Asistan Doktor
samet

Erkek

MesajKonu: Geri: Genetik Kalıtsal Hastalıklar   Genetik Kalıtsal Hastalıklar Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 10:39 am

Bu konuda sana katılıyorum arkadaşım gen terapisi diye bir konu açacaktım ama uygun bir başlık bulamadım adminimiz uygun olduğu bir zamanda ilgilenecektir sanırım Smile
http://www.marmarakampus.com
vetgenetics
Asistan Doktor
Asistan Doktor
vetgenetics

Erkek

MesajKonu: Geri: Genetik Kalıtsal Hastalıklar   Genetik Kalıtsal Hastalıklar Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 2:25 pm

Eminim ki sayın adminimiz online olduğu zaman isteklerimizi değerlendirecektir Laughing
Ana sayfada açılmış bir çok başlıkta genetik kalıtsal hastalık mevcut olmasına rağmen o başlıklar arasında bulunmayan spesifik bazı hastalıkların açılacak olan bu yeni başlık (adminimiz uygun görürse tabiki Very Happy ) altında paylaşım yapılacağını düşünüyorum...
Admin
Site Admini
Site Admini
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: Genetik Kalıtsal Hastalıklar   Genetik Kalıtsal Hastalıklar Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 3:09 pm

önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar, siteyi kurarken aklımıza gelmeyen rahatsızlıkları buluyorsunuz.
başlıklar açıldı, umarım içini yararlı bilgilerle donatabiliriz.
https://saglik.editboard.com
vetgenetics
Asistan Doktor
Asistan Doktor
vetgenetics

Erkek

MesajKonu: Geri: Genetik Kalıtsal Hastalıklar   Genetik Kalıtsal Hastalıklar Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 3:34 pm

Sayın Adminimiz başlıkların açıldığını yazmış fakat ben henüz başlıkları göremedim acaba bende mi bir soun var Very Happy Very Happy
Admin
Site Admini
Site Admini
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: Genetik Kalıtsal Hastalıklar   Genetik Kalıtsal Hastalıklar Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 5:54 pm

başlıklar şu an paylaşıma açıldı.
https://saglik.editboard.com

Genetik Kalıtsal Hastalıklar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kanser ve genetik