Türkiye'nin Sağlık Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Sağlık Forumu

Tüm Sağlık Problemlerinizin Çözüm Yolları..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zoonoz Hastalıklar

4 posters
YazarMesaj
vetgenetics
Asistan Doktor
Asistan Doktor
vetgenetics

Erkek

Zoonoz Hastalıklar Empty
MesajKonu: Zoonoz Hastalıklar   Zoonoz Hastalıklar Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 8:37 pm

[/b]Zoonoz Hastalıklar isimli bir başlığında açılması ihtiyacı olacağı kanısındayım.
Bu başlık altında o kadar anlatılacak hastalık olacağını düşünüyorum ki, forumunda bilgilendirme ve yardımcı olma konusuna en büyük katkılarından birisi olacak sanırım.
Ama Adminimiz artık fazla oluyorsun diyebilir bana Very Happy ama iyi olacağını düşünmekteyim...
ay_nur
Asistan Doktor
Asistan Doktor
ay_nur

Kadın

Zoonoz Hastalıklar Empty
MesajKonu: Geri: Zoonoz Hastalıklar   Zoonoz Hastalıklar Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 1:25 pm

bu başlığı ekleyen vetgenetics arkadaşımız . bununla ilgili ilk yazıyı da siz yollarsanız memnun oluruz.. şahsen zoonoz hastalıklar konusunda pek de bilgili değilim... teşekkür ederiz güzel bir konu başlığı bulmuşsunuz Razz
vetgenetics
Asistan Doktor
Asistan Doktor
vetgenetics

Erkek

Zoonoz Hastalıklar Empty
MesajKonu: Geri: Zoonoz Hastalıklar   Zoonoz Hastalıklar Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 2:28 pm

ay nur arkadaşım, burada sayın adminimize açılmasını düşündüğümüz başlık teklilfinde bulunuyoruz.
Sayın adminimizde uygun görüp ilgili başlık açıldıktan sonra sadece ben değil eminim ve umut ediyorum ki o başlık altında bir çok arkadaşımız (üye) paylaşım yapacaktır Laughing
En azından biz üye olarak adminimize isteklerimizi iletiyoruz kendisinin gerekli işlemleri yapacağını da umut ediyoruz bom
samet
Asistan Doktor
Asistan Doktor
samet

Erkek

Zoonoz Hastalıklar Empty
MesajKonu: Geri: Zoonoz Hastalıklar   Zoonoz Hastalıklar Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 2:39 pm

Bende açıkcası bilgi sahibi değilim akşam evde araştıracağım başlık açılırsan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım Very Happy
http://www.marmarakampus.com
Admin
Site Admini
Site Admini
Admin

Kadın

Zoonoz Hastalıklar Empty
MesajKonu: Geri: Zoonoz Hastalıklar   Zoonoz Hastalıklar Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 5:54 pm

zoonoz hastalıklar adlı başlığımız açılmıştır.
https://saglik.editboard.com

Zoonoz Hastalıklar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-