Türkiye'nin Sağlık Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Sağlık Forumu

Tüm Sağlık Problemlerinizin Çözüm Yolları..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bazı Konu Başlıkları

3 posters
YazarMesaj
samet
Asistan Doktor
Asistan Doktor
samet

Erkek

Bazı Konu Başlıkları Empty
MesajKonu: Bazı Konu Başlıkları   Bazı Konu Başlıkları Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 3:32 pm

Guatr konusunda aynur arkadaşımızında belirttiği gibi bazı konu başlıkları bazı genel başlıkların içine girebiliyor bu sebeple ekstradan başlık açmamıza neden olmadığını düşünüyorum.Aynı zamanda bazı başlıkları böyle eşleştirmeler ile kaydırarak başlık sayısını azaltabiliriz diye düşünüyorum ne dersiniz?

Aynı zamanda konu başlıkların altına açıklama yazabilirsek yönlendirme açısından daha kolay olur.Şunu demek istiyorum mesela Hormonal Bozukluklar başlığının altına Guatr,Devlik-Cücelik,v.b yazarsak ilgili kişi aradığı şeye daha çabuk ulaşır diye düşünüyorum..
http://www.marmarakampus.com
vetgenetics
Asistan Doktor
Asistan Doktor
vetgenetics

Erkek

MesajKonu: Geri: Bazı Konu Başlıkları   Bazı Konu Başlıkları Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 3:43 pm

Evet bencede ana sayfada çok fazla kalabalık olmaması açısından bazı konuların genel (ana hepsini içeren) bir başlık altında toplanmasının faydalı olacağı görüşündeyim.
Mesela örnek verirsek; kanser başlığın altında diğer tüm kanser çeşitleri açılabilir diye düşünüyorum.
Genetik kalıtsal hastalıklar (adminimiz açıldı demiş ama ben göremedim) içerisinde kalıtsal hastalıklar açılabilir. Ayrıca böyle her başlık açılma isteği yerine Genel başlık içerisinde bilgi vermek isteyenler başlığı açarak yazabilirler Rolling Eyes
Admin
Site Admini
Site Admini
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: Bazı Konu Başlıkları   Bazı Konu Başlıkları Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 6:58 pm

arkadaşlar tiroid bezinin "her hangi bir sebebten büyümesine" guatr denir.bunun sadece hormonal bir bozukluk olduğu söylenemez.bu yüzden guatr kendi halinde bir forum olmalı ancak hormonal bozukluklar forumunda verdiğiniz örnekler için (develik cücelik vb.) paylaşım yapabilirsiniz.
https://saglik.editboard.com

Bazı Konu Başlıkları
1 sayfadaki 1 sayfası