Türkiye'nin Sağlık Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Sağlık Forumu

Tüm Sağlık Problemlerinizin Çözüm Yolları..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yaş Hesabı Yanlış

4 posters
YazarMesaj
vetgenetics
Asistan Doktor
Asistan Doktor
vetgenetics

Erkek

Yaş Hesabı Yanlış Empty
MesajKonu: Yaş Hesabı Yanlış   Yaş Hesabı Yanlış Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 1:13 pm

Forumda kişilerin yaş hesaplanmasının yanlış olduğunu düşünüyorum. Sanırım bir format sorunu olabilir.
Mesela: 1981 li olan birisi 2007 yılında hangi ayda doğmuş ise o ay geldiğinde 26 yaşını doldurmuş olmaktadır. Fakat forumda yaş kısmında bu yaş 25 olarak gözükmektedir.
samet
Asistan Doktor
Asistan Doktor
samet

Erkek

Yaş Hesabı Yanlış Empty
MesajKonu: Geri: Yaş Hesabı Yanlış   Yaş Hesabı Yanlış Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 1:34 pm

küçük görünmek istemiyoruz sanırım Smile şaka bir yana bende şöyle bir mantık yürütüyorum insan doğduğunda bir yaşında değildir yani doğduğu yıl ile şu anki yıl arasındaki farktan bir sene daha çıkarılması gerek diye düşünüyorum ve bu hesabın doğru olduğunu sanıyorum
http://www.marmarakampus.com
Admin
Site Admini
Site Admini
Admin

Kadın

Yaş Hesabı Yanlış Empty
MesajKonu: Geri: Yaş Hesabı Yanlış   Yaş Hesabı Yanlış Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 3:12 pm

arkadaşlar maalesef yaş hesabı benim kontrolümde dğeil format yanlış olabilir. böyle idare dilmesi gerekecek sanırım..
zaten şu an için önemli olan bilgi sahibi olmak ve diğer üyelerimizi de bilgilendirmek, ama ben yine de modülleri inceleyeceğim.
admin..
https://saglik.editboard.com
vetgenetics
Asistan Doktor
Asistan Doktor
vetgenetics

Erkek

Yaş Hesabı Yanlış Empty
MesajKonu: Geri: Yaş Hesabı Yanlış   Yaş Hesabı Yanlış Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 3:22 pm

Elbette önemli olanı paylaşımcı olmak, bilgi alış-verişi ile birlikte bilgilerimizi artırmaktır.
Ben sadece dikkatimi çektiği için bir belirtmek istedim, o kadarda önemli değil aslında Shocked
ay_nur
Asistan Doktor
Asistan Doktor
ay_nur

Kadın

Yaş Hesabı Yanlış Empty
MesajKonu: Geri: Yaş Hesabı Yanlış   Yaş Hesabı Yanlış Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 3:24 pm

tabi burda yaşın ne önemi var. bilgiye susamış insanlar olarak bu kadar küçük şeyleri göz arda etmemiz gerek bence Razz iyi günler

Yaş Hesabı Yanlış
1 sayfadaki 1 sayfası